Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zatím stále bez vody

4. 4. 2010
Sezona už nervózně přešlapuje před dveřmi a dobrovolní hasiči z Mistřic stále čekají na první trénink s vodou. Minulý pátek jim trénink s vodou překazil stav hrací plochy na tamním hřišti a v neděli tam odehráli svůj přípravný zápas fotbalisté, takže mistřičští hasiči neměli kde trénovat s vodou. Naneštěstí blížící se apríl si pohrál i s nervy mistřických borců, kteří měli naplánované tréninky ve středu (pršelo) a v pátek (ranní hustý déšť opět znemožnil vstup na hrací plochu hriště) ovšem ani jeden den se netrénovalo s vodou.
Celý tým se vlastně sešel až v pátek a opět musel jen roztahovat do kopce. Jediným pozitivem proto zůstává, že tandem Kocáb, Hubáček odtrénoval svůj letošní první trénink s vodou již v neděli před zbrojnicí. Ovšem proběhnout se, se zvukem mašiny a s vodou v zádech, potřebuje celý tým. Snad borcům bude přát počasí příští týden a podaří se jim potrénovat alespoň dvakrát s vodou.
Nesmíme zapomínat, že první závod je již 25.4 v Kunovicích na Bělince a borci z Mistřic mají co odčiňovat z minulého roku, kdy se jim start do sezony „povedl“ snad nejhůř za posledních deset let a dosáhly času 24,48 za který tehdy hoši brali čtyři body do VC. Snad se poučí z vlastních chyb a nedopustí, aby se opakovalo opět takové fiasko. Proto doufejme, že příští týden již budou trenovat s vodou, jinak to bude vypadat, že nás čeká opět zajímavá sezona.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář