Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěže

Příspěvky

O Křišťálový pohár hejtmana zlínského kraje

2. 7. 2006

Další sluneční vikend patřil soutěži v Částkově, kde se sjelo 22.družstev mužů a 5.družstev žen. Na tento závod zavítala i družstva z okresu HO, KM, ZL, PV. Rozhodně byla tato soutež výsledkově zajímavější než minulé kolo.
 

Podjavořinský pohár v Dolním Němčí

25. 6. 2006

V silné tropické něděli se uskutečnílo druhé kolo VCUH a to na fotbalovém hřišti v Dolním Němčí. Bohužel už jako tradičné nebylo velice moc závodních družstev na startu a to 16.mužů a 3.ženy, a dosažené časy vůbec nepatřily k nejlepším.

 

Opatovice - Extraliga ČR v PÚ

24. 6. 2006

 

Letohrad-Kunčice - Extraliga ČR v PÚ

4. 6. 2006

Do Letohradu jsme se přesunuli hned po sobotní soutěži v Brněnci. V Letohradě v sobotní večer probíhala zabavy a my se v poklidu bavili. V nedělní zavodní rano panovalo nevlidné počasí a déšt. Zavod pro nas skoncil jeste vice tragicky nez v sobotu, ale bohuzel z nedele nevime zadne mezicasy a jen vysledny cas ktery mel hodnotu 22.70sec a zajistil nam 31.místo. Opět jsme ale podaly pohledny útok, a jen díky malickostem dopadl jak dopadl. Mirné skubnuti hadic B zrovna pri zavirani rozdelvacu pad rozdelovace nazem voda stříkajici B hrdlem ven ubrani plynu a kaskaderské skoky po uzaveru hrdla na rozdelovaci. Urcite nezoufama a nevesime hlavu nejak se zacinat v nove sestave a s nove rozlozenou zakladnou musi....
 

Vitka Brněnec - Extraliga ČR V PÚ

3. 6. 2006

V sobotu 3.června 2006 jsme se zůčastnili zavodu Extraligy ČR v PÚ ve Vitce Brněnci. Závod nám nevyšel podle očekávání a přesně asi nejde konstatovat v čem byla hlavní chyba. Zadek s vodou byl o něco pomalejší naši vysloužilá mašina nezatlacila idealne jak umi a proudari jemne prostrikly. Utok ale musel byt na pohled pekne provedeny a pevne verim ze byt rychlejsi voda(vystrik) tak je bezproblemu dobehly a dokončeno v daleko leším čase.

 

O putovní pohár obce Vlkoš

14. 5. 2006

 

5. ročník Hasišckého stovkování v Ostrava

13. 5. 2006

 

Březolupy - okrsek

7. 5. 2006

 

Putovní pohár Kunovic 11. ročník

23. 4. 2006

       Jako tradičně VC Uh. Hradiště byla odstartována v Kunovicích na Bělince. V neděli 23.4.2006 se na 11hod za slunečného počasí sjelo 23družstev mužů, a pouhé 2družstva žen. Podle dosažených časů bylo patrné že dlouhá zima a povodeň skomplikovala mnohým týmům přípravu a většina družstev pojala soutěž jako ,,trénink"

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4