Jdi na obsah Jdi na menu
 

5. ročník Hasišckého stovkování v Ostrava

13. 5. 2006

Běh na 100metrů překážek kategorie muži:
PořadíPříjmení JménoSDH , HZS1. pokus2. pokusVýsledný čas
1.Stinčík ViliamSDH Hněvošice17,2717,0517,05
2.Janeček LadislavSDH Horní Poříčí17,1217,9117,12
3.Branislav BiroZHZ Poprad17,31N17,31
4.Lorenc JanSDH Široký Důl18.5717,4217,42
5.Kulhavý MartinHZS Liberec17,42N17,42
6.Ryl KarelHZS Havířov17,6917,4617,46
7.Onderka MilanSDH Kravaře20,0717,5717,57
8.Jerůšek MarekHZS BlanskoN17,5917,59
9.Bezruč KamilSDH Frýdek17,8917,6217,62
10.Stuchlík MartinSDH Moravské Budějovice17,6417,7717,64
11.Hnízdil PavelSDH Trnava17,69N17,69
11.Janko VladimírSDH Počátky17,69N17,69
13.Sejkora DavidHZS MSK Karviná17,77N17,77
14.Bartoš JanSDH Radimovice17,8N17,8
15.Pustelník PetrSDH Hněvošice18,3617,9517,95
16.Roháč MartinSDH Horní Poříčí18,2418,0018,00
17.Slaný JosefSDH HněvošiceN18,0218,02
18.Pavlíček PavelSDH Úněšov18,5918,0718,07
19.Paulíček JakubSDH Široký DůlN18,1418,14
20.Holuša RadimSDH Pustkovec18,18N18,18
21.Mrozowski LiborSDH Bordovice18,5818,2918,29
22.Sikora DavidHZS MSK Karviná18,33N18,33
23.Šesták MiroslavSDH Vésky18,3722,5718,37
24.Zlatnický PeterZHZ Poprad18,38N18,38
25.Unger PetrSDH Moravské Budějovice18,6918,4818,48
26.Žabčík MilanSDH Frýdek18,53N18,53
27.Navrátil RadimSDH Alojzov18,60N18,60
28.Škaroupka JiříSDH Horní Poříčí18,6918,6118,61
29.Šimíček MarekSDH Mniší18,9318,6318,63
30.Hlavinka PetrSDH ÚněšovN18,7318,73
31.Šimek PavelSDH Desná23,6418,7818,78
32.Kvapil LadislavSDH Pustkovec18,8320,8418,83
33.Abrhám PavelHZS Uherské HradištěN18,9018,90
58.Švejcar LadislavSDH Vésky19,73N19,73
67.Podškupka ZdenekSDh Vésky20,2720,7220,27
68.Polášek JanSDH Mistřice20,420,3220,32
72.Schön MartinSDH Mistřice20,48N20,48
74.Hlavačka PetrSDH Mistřice23,0920,5620,56
77.Kropáč PetrSDH Mistřice22,0920,8820,88
83.Magdálek TomášSDH Mistřice21,6521,3921,39
90.Podivinský VítSDH Mistřice22,7522,0322,03
Běh na 100metrů překážek kategorie ženy:
1.Nolčová AndreaChválenice18,5918,6418,59
2.Luňáková ZdenkaKvasiny19,7819,5619,56
3.Králová BlankaChválenice18,5318,6118,53
4.Sedlatá MonikaKvasiny18,88N18,88
5.Švaříčková PavlaTrnava19,5619,3819,38
6.Šenkyříková KláraPravčice19,5521,9819,55
7.Maruniaková MichalaChválenice19,4619,0719,07
8.Rezková MarcelaMoravský Beroun19,07N19,07
9.Bělehrádková SoňaSychotínN19,5419,54
10.Smetáková VeronikaChválenice19,7019,5819,58
48.Polášková EliškaMistřice23,03N23,03

 
 

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA