Jdi na obsah Jdi na menu
 

O pohár starosty obce Kněžpole

7. 8. 2008

Dne 27.7.08 uspořádaly hasiči z Kněžpole soutěž O pohár starosty obce která byla zároveň dalším dílem VCUH pro rok 2008. V Kněžpoli se netradičně posunul náběh z betonové plocho na fotbalové hřiště kde kolem základny byly rozprostřeny koberce. Své kvality přijelo poměřit 21.družstev mužů a 10.družstev žen. V mužské kategorii padly 3časy pod 18sec a u žen dva pod 19sec.

Když Vésky nechybují tak stabilně předvádí nádherné požární útoky a ne jinak tomu bylo v Kněžpolu kde soutěž vyhráli v pěkném čase 17.13sec.

Obrazek

 Na záda Véskám dýchal Lukov z okresu Zlín, který rovněž jako Vésky předvel parádní výkon v časem 17.28sec.

Obrazek

Poslední časpod 18vteřin dokázaly stlačit další zástupci ze zlínska a to hasiči z Šarov kteří předvedli útok v čase 17.73sec.

Obrazek

 Zajímavý boj byl k vidění o 4.místo v soutěži, urputné boje mezi sebou předvedli domácí hasiči z Kněžpole a Mistřičtí, obě družstva totiž své požární útoky zastavili na tisicinu sekundy přesně a to v čase 18.046seca tak musel nakonec příjít rozstřel kde obě družstva šly naplno a méně chyb předvedli domácí a tak si v rozstřelovém čase 18.86sec zajistili 4.místo

Obrazek

 a mistřičtí se museli spokojit s 5.místem v rozstřelovém čase 19.68sec.

Obrazek

 Pěkného času taky dosáhli hasiči z Karolína což je okres kroměříž když dokázali při svém požárním útoku zastavit časomíru na hodnotě 18.12sec.

Obrazek

 Kdo nebyl ze svým časem spokojen byli určitě hasiči z Velkého Ořechova kterým se po delší době na uherskohradišťsku nezadařilo a museli se spokojit ze 7.místem za čas 18.39sec.

Obrazek

 Na záda klukům ale dýchal C team který se předvedl v dobrém světle a pěkném čase požárního útoku 18.64sec.

Obrazek

 Těsně pod 19sec se ještě dostali hasiči z Bílovic na kterých jde vidětz závod od závodu z lepšení a dnes byl z toho čas 18.98sec a 9.místo.

Obrazek

První desítku doplnili s časem 19.09 hasiči z Vlčnova.

Obrazek

Soutěž nám pak nesplnily družstva Salaš a  Hřivínův Újezd které zhodně dvakrát ulily start.

Obrazek

Obrazek

Jak již se stalo skoro tradicí tak kam na závody dojedou hasičky ze Velkého Ořechova tak je to záruka pěkného útoku, ale v Knežpoli se museli poklonit před dalšíma zastupkyněma ze okresu Zlín a to družstvu Hřivínův Újezd, které předvedly bezchybný rychlý útok který měl hodnotu 18.27sec.

Obrazek

 O necelé 3destiny sekundy zaustaly ženy Velké Ořechova s čase, 18.55sec

Obrazek

 a na stupních vítězů je doplnily hasičky z Vések v čase 21.01sec

Obrazek

  za kterýma o 13setin zaostaly hasičky z Vlčnova.

Obrazek

Fotogalerie e závodů je možnou zhlédnout na http://spake.rajce.idnes.cz/VC_Knezpole

http://kropin.rajce.idnes.cz/Knezpole_27.7.08