Jdi na obsah Jdi na menu
 

O putovní pohár starosty obce Kněžpole

24. 7. 2007

      Velká cena se nám přehoupla do druhé poloviny a její 6.závod byl napořadu 22.7.2007 v Kněžpoli. Celkem vyrovnána špice tabulky a přítomnost např. družstva Šarov(ZL) a Petrova(HO) dávala znamení v celkem zajímavý souboj družstev jak mezi sebou tak s nepříjemným protivětrem. V ženské kategorii se nám představilo rekordních 6druzstev žen!!

 

      Soutěž rozběhli hasiči z Hřivínova Újezdu a i když si chvilku počkali s vodou tak ještě to bylo málo a s protivětrem z toho byl čas 20.56sec. Jako druzí se představili hasiči z Mistřic kteří si s vodou zkušeně počkali, nechali doběhnout proudaře až k čáře a sestříknout v hodnotě 18.20sec a tímto časem celou soutěž vyhrát. Dál se představil lídr VC UH Vésky, ale nebylo to ani v jejich podání ono a připsali si čas 18.84sec a sním 3.místo.

Obrazek

 O pouhé dvě setiny se před Vésky přehouply domácí hasiči z Kněžpole, sice jsme mohli vidět nedotažení levého proudu a jeho prostřik, ale i tak z toho byl čas 18.82sec.

Obrazek

 4.místo v této soutěži stejně jako ve VCUH v tomto závodě ukořistili hasiči Částkova kteří se představili v celkem kombinované sestavě s časem 19.27sec.

Obrazek

 Dále se umístnil na 5.místě zástupce Hodonínska ze Petrova, klukům se bohužel nepodařilo nabrat plnou vodu a s časem 19.90sec určitě nebyli spokojeni.

Obrazek

 Šarovy(ZL) a 6.místo, určitě taky ne podle představ ale hodně rychlí výstřik 16.7sec protivítr k tomu a zaseknutí pravého proudu na platě vedlo až k času 20.08sec.

Obrazek

Obrazek

      Ženské kategorii kraloval jako již tradičně zástupce z jiného okresu tentokrát to byly ženy z Hřivínova Újezdu(ZL) v čase 19.54sec.

Obrazek

Obrazek

Z druhého místa se radovaly ženy Kunovic, které zastavily časomíru na hodnotě 21.70sec

Obrazek

 a třetí příčku za výkon 22.28sec a těsně po zhození terčů roztrhlé Béčko zaznamenaly hasičky z Vlčkova.

Obrazek

Obrazek

Mezi poraženými s časem 22.00sec se umístnily Mistřice, které byly Diskvalifikována za nesešroubované savice.

Obrazek