Jdi na obsah Jdi na menu
 

Naše soutěžení

Příspěvky

Vstup do VC UH se (ne)povedl

26. 4. 2010

Začátek sezóny se jako každoročně uskutečnil v Kunovicích, kdes e poslední léta mistřickým příliš nedaří, ale letos chtěli tuto nepříjemnou bilanci napravit. Minulý rok zde dokončila s čase přes 24vteřin, což letos nepřicházelo v úvahu, protože dle nových pravidel VC UH se neškrká ani jeden závod, takže borci z hory bohů nechtěli ztrácet hned od začátku sezony.
 

První tréninky s vodou

26. 4. 2010

Více než čtrnáct dní před prvním závodem nové sezóny SDH Mistřice trénovali s vodou. Na tuto poslední část jejich zimní přípravy se všichni členové týmu těšili již od prvních lednových tréninků, nyní se jejich sen stal skutečnosti. První trénink s vodou potvrdil, že změna béčkaře bude, aspoň ze začátku, poznat.
 

Zatím stále bez vody

4. 4. 2010

Sezona už nervózně přešlapuje před dveřmi a dobrovolní hasiči z Mistřic stále čekají na první trénink s vodou. Minulý pátek jim trénink s vodou překazil stav hrací plochy na tamním hřišti a v neděli tam odehráli svůj přípravný zápas fotbalisté, takže mistřičští hasiči neměli kde trénovat s vodou

 
Celý příspěvek | Rubrika: Naše soutěžení | Komentářů: 0

Rok 2010 je opět ve znaku změn

7. 3. 2010

Jako se už v Mistřicích stává smutnou tradicí, ani letošní rok se neobešel beze změn v závodním družstvu. Tak jako v předminulé, minulé a bohužel i v letošní zimní přípravě se zejména věnujeme zacvičením nového člena na post béčkáře.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Naše soutěžení | Komentářů: 0

Dosavadní výkony SDH Mistřice v VC UH 2009

30. 7. 2009

Hasičský kolotoč závodů se již dávno roztočil a proto Vám přinášíme souhrn dosavadních výkonu družstva SDH Mistřice. Po nepříliš vydařené zimní přípravě, kterou doprovázeli změny v mančaftu se SDH Mistřice horko těžko připravovalo na začátek nové sezony.
 

Zlatý sen se v Hodějicich vyplnil

5. 8. 2008

Sobota 2.8.2008 patřila závodům Vyškovské ligy v Hodějicích, kde jako již tradičně přijeli i Mistřičtí. Celkem netypicky šli na základnu a zahájili celou soutěž děvčata. Kde se radovali z vítězství Dražovice v čase 19.72sec. Po odcvičení děvčat šli již na start muži.
 

Sen se splnil, ale happy end chyběl!!!

21. 7. 2008

Nedělní závod v Tučapech mohl velmi zahýbat průběžným pořadím Velké ceny, to se z půlky stalo, je ještě dramatičtější.
 

Překvapení se konalo!!!

21. 7. 2008

Sobotní den patřil výletu mimo okres UH! Nejprve jsme zajeli do Horního Újezdu na klasický závod na tři hadice B a poté se odebrali na celovečerní akci do Lhtoky(kýblovačka+noční soutěž na dvě B)

 

Částkov 6. 7. 2008 – Ke Křišťálu chyběl kůšček!!!

17. 7. 2008

Krásnou prosluněnou neděli 6. července se většina hasičů zlínského kraje sjela na soutěž O křišťálový pohár hejtmana zlínského kraje do Částkova! Na tamním hřišti pochopitelně nemohli chybět Reds, kteří měli co napravovat!
 

Kunovice 4.5.08 – Epizoda II: Spravedlnost existuje

5. 5. 2008

Neděle po napůl vydařené sobotě byla nadmíru podařená. Mistřice se překvapily a skončili druhé celkově a první v bodování do VC UH. Sobotní smůla se od nich odvrátila a nebýt Vrbětic, mohla se k nim velmi přiklonit