Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěže

Příspěvky

Putovní pohár starosty města Uh.Hradiště - Vésky, soutěž v Miloticích n. Bečvou

13. 8. 2006

Po extraligovém závodě v Babicích jsme přejeli do nedalekých Milotic nad Bečvou si ještě trošku zazávodit. Menší chybičky v podání podklouznutí strojníka na startu a běčkaře při dobíhání k platu vedly k výslednému času 19.43sec a konečné 4.místo. Z Milotic jsme spěchaly na okres kde se ve Véskách konalo další kolo VCUH.
 

Pravčice, Babice - Extraliga ČR v PÚ

12. 8. 2006

Poslední náš vybraný extraligový víkend co jsme si vybrali se nám koněčně celkem vydařil. V sobotním závodě v Pravčicích jsme dosáhly našeho prvního letošního času pod 19sec a to 18.64sec a sáhli jsme letos na první extraligové body za 13.místo. Sobotní večer už se trávil na závodišti v Babících kde v neděli extraliga měla pokračování. Na stroj jsme pro tento závod nasadili náhradníka ať si taky zazávodí, ale bohužel nervozita a další faktory se na jeho výkonu trošku podepsaly, ale i tak z toho bylo 14.místo s časem 19.31sec.

 

O pohár starosty SDH Drslavice

6. 8. 2006

Pro 7.kolo VCUH v Drslavicích se počasí rozhodlo že sluníčka už bylo dost, a tak začátek soutěže propršel ale aby to nebyl zase takový šok nakonec sluníčko svítilo. Do Drslavic se sjelo 20mužských a 4ženské družstva.Výbornou formu a dalši letošní čas pod 18sec předvedly Vésky.
 

O putovní pohár starosty obce Hodějice

5. 8. 2006

Sobotní odpoledne patřilo závodu vyškovské ligy v Hodějicích. Soutez byla kvalitne pripravena jak po strance závodní, tak i po strance odmnem pro zucastnena druzstva kdyz cen bylo vic nez dost.
 

Putovní pohár obce Březolupy

30. 7. 2006

Opět slunečná a tropická neděle byla připsána na další závod VC UH, který se uskutečnil v Březolupech na tamním hřišti. Soutěže v kategorii mužů se zůčastnilo 20družstev a  v kategorii žen na náš okres nevídaných 7.družstev.
 

O pohár starosty obce Kněžpole - 120. let založení sboru

23. 7. 2006

V opět v tropickou neděli, při příležitosti 120.let založení sboru, se v Knežpoli uskutečnilo 5.kolo VCUH. Na suprově připravené závodiště se sjelo 19.mužských a 2.ženské družstva poměřit své schopnosti a dovednosti. V kategorii muži padl nový okresní rekord a to časem 17.48sec. 
 

O putovní pohár SDH Horní Újezd

22. 7. 2006

V sobotu 22.července jsme se po týdenní přestávce v kompletní sestavě vydaly na přerovsko do Horního Újezdu prověřit svou formu před nedělním závodem v Kněžpoli, který je zařazen do VCUH.
 

Pohár starosty SDH Tučapy

16. 7. 2006

Jak už se stává velmi dobrým zvykem při VC UH opět krásně prosluněná neděle doprovázela 4. závod v Tučapech. Jednalo se o Pohár starosty SDH Tučapy. Opět jako v minulých závodech přijela i družstva z okresů VY, HO a ZL.

 

O putovní pohár SDH Velký Ořechov

9. 7. 2006

Do Velkého Ořechova jsme se rozhodly jet až po nezdaru na noční soutěži v Kněžpoli, a jestli se nam to vyplatilo uvidíme do budoucna. Cíl závodu se nám splnil a to dokončit......
 

Kněžpole - noční soutěž

8. 7. 2006

Další smolná soutěž už ale 4tá v pořadí. Pohár trpělivosti pomalu přetéká, ale co bude líp. Pokus na noční pro nás končí nedokončen. Na pravém proudu nebyla zapojena proudnice.